Oleme valmis kasvatama Sasipea salongi tiimi veel ühe juuksuriga. Oled alles algaja või juba vilunud, oodatud kandideerima oled igal juhul.

 

Tiimi liikmeks saate kandideerida, kui saadate meile oma cv, motivatsioonikiri teemal “Miks just Sasipea?” ja tehtud töödest kolm pilti, mis iseloomustab sind, kui juuksurit.

Kirju ootame info@sasipea.ee

Tööleping + töötasu

Vormistame töölepingud
Kindel töötasu + tulemustasu

Kollektiiv

Enesearendamisele motiveeritud, positiivsed ja ühtehoidev töökollektiiv

Keskkond

Asume enda pinnal mille spetsiaalselt Sasipea salongi jaoks ehitasime
Maja on valminud aastal 2020.

Enesetäiendus

Koolitused
Projektides osalemine

Töökohad

Salongis on esimesel korrusel 4 töökohta, kaks peapesukohta ja teisel korrusel 2 töökohta ja üks peapesukoht

Lahendused

Uuendusmeelsed lahendused salongis

Boonus

Kord kuus ilupäev töötajatele
Lõuna tasuta
Salongi üritused

Salongi asukoht

Asume Tartu kesklinnas fortuuna tänaval emajõe kaldal

Liliana-Mariana

Liliana-Mariana

Mina olen Sasipea tiimis, sest väärtustan töötamist kokkuhoidvas ja üksteisega arvestavas tiimis, kus saan pidevalt areneda ja end hästi tunda. Sasipea on selleks täiuslik, sest pakub erinevaid võimalusi erialaselt arenemiseks ja vahvaid ühiseid ettevõtmisi ja üritusi boonusena. Lisaks- töökeskkond, mis on hubane, mugavate ja innovaatiliste lahendustega!

Sasipea tiimiga liitunud 2020.a novembrist.

Meelika

Meelika

Liitusin Sasipea tiimiga, sest pean oluliseks kaasaegset keskkonda ning arenevat kollektiivi. Kui pead oluliseks täpsust ja korda siis see koht on just sinu jaoks.

Sasipea tiimiga liitunud 2020.a juunist.

Janeli

Janeli

Mina olen Sasipea tiimis kuna minu jaoks on oluline meeldiv ning uuenduslik töökeskkond ja andekad kolleegid, kelle keskel ka ise pidevalt edasi areneda saan. Lisaks korraldab Sasipea väga põnevaid projekte ning on väga vastutulelik uutele ideedele.

Sasipea tiimiga liitunud 2020.a august.

Kaubi

Kaubi

Mina olen Sasipea tiimis, sest Sasipea tiim on inspireeriv ja toetav. Arutelud juuksureid puudutavatel teemadel on sisutihedad ja õpetlikud. Igalt ühelt on midagi õppida.

Sasipea tiimiga liitunud 2016.a novembris.

Artur

Artur

Liitusin Sasipea tiimiga, kuna pean väga oluliseks uuendusi ja kollektiivset arenemist. Sasipea on just see õige koht enda arendamiseks, kuna ta pakub mulle huvitavaid väljakutseid. Saan hoida käärid regulaarselt töös, teha kliendi juustele pai ning näha lahkumas rõõmsaid kliente – see on parim tunne!

Sasipea tiimiga liitunud 2020.a augustis.

Rutt

Rutt

Mina olen osa Sasipea tiimist, sest mulle meeldib areneda ja mitte ühe koha peal tammuda. Sasipea pakub mulle uusi ja huvitavaid väljakutseid ning hoiab käärid soojas ka väikeste laste kõrvalt. Olen osa ühest super toredast ja töökast tööperest!

Sasipea tiimiga liitunud 2018.a veebruaris.

Liisa

Liisa

Mina olen Sasipea tiimis, kuna ma saan olla mina ise. Erinevad võimalused areneda oma erialaselt ning kasvada isiksusena, annavad iga päevaga aina rohkem enesekindlust ja töötahet. Samuti on minu jaoks oluline meie sujuv koostöö ja kokkuhoidev kollektiiv.

Sasipea tiimiga liitunud 2016.a novembris.