Veebipoe müügitingimused

 

1.     Müügitingimuste kehtivus

Käesolevad veebipoe kasutustingimused (edaspidi Tingimused) reguleerivad veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja veebipoe operaatori Faceman OÜ, registrikood 11477886 (edaspidi Sasipea veebipood), vahelisi kaupade ostmisel tekkivaid õigusi ja kohustusi.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Sasipea veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Sasipea veebipoel on õigus Tingimusi ja hinnakirja ühepoolselt muuta. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad alates veebipoes ilmumise momendist. Enne muudatuste jõustumist esitatud tellimustele kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused.

Sasipea veebipoes kaupade ostmisega ja/või kasutajaks registreerimisega kinnitab Klient, et ta on tutvunud Tingimustega ja on nendega nõus ning kohustub neid täitma.

2.     Hinnad

Kõik hinnad Sasipea veebipoes on näidatud eurodes, ei sisalda transpordikulu ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.

Veebipoes saab tasuda läbi turvalise Maksekeskuse kõikide Eesti pangakontodega (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID). 

Kuvatud soodusprotsendid on ümardatud täisarvuni.

Juhul, kui tellimuse hind on kokku 30,00 eurot (koos käibemaksuga) või rohkem, on toodete transport Eesti Vabariigi piires tasuta. Alla 30,00 euro suuruse tellimuse korral on transpordikulu Eesti Vabariigi piires 3,00 eurot.

Sasipea veebipood jätab endale õiguse hindade muutmiseks. Hindade muutumisel kehtib Kliendile tellimuse edastamisel kehtinud hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

3.     Tellimuse vormistamine

Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile.

Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu. Tooteid saate ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale ristile.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas.

Valige välja paki kättesaamise koht. Valige makseviis. Nõustuge tingimustega ja vajutage „Maksan“

Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teie e-posti aadressile. Tellimuste ajalugu ja arveid on võimalik hallata „Minu konto“ ikooni alt.

Tooted postitame pärast arve tasumist.

Klient seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule „Maksan”.

Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud Faceman OÜ arveldusarvele.

4.     Kohaletoimetamine

Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib Sasipea veebipood tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks Sasipea veebipoe logistikapartneritele.

Tööpäevadel enne 12.00 esitatud ja makstud tellimused saate kätte juba järgmisel päeval või vastavalt tootekaardile märgitud tarneajale. Saartel võib kohaletoimetamine aega võtta kuni 3 päeva. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib Sasipea veebipoe klienditugi Kliendiga kokku sobiva tarneaja.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume hoolega üle kontrollida kohaletoimetamiseks sisestatud andmed.

Transpordi käigus vigastada saanud tooted, kuid mitte tootepakendid, asendatakse Kliendile. Juhul, kui toote asendamine peaks osutuma võimatuks, hüvitatakse Kliendile kauba maksumus.

Sasipea veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Sasipea veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

5.     Tagastamisõigus

Sasipea veebipoest ostetud toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus. Juhul kui veebipoest tellitud toode Kleindile ei sobi, võib ta selle põhjendusi esitamata veebipoodi tagastada.

Kauba tagastamiseks kontakteeruge Sasipea veebipoe klienditeenindusega telefonil 54 560 560 või saatke tagastamise teade aadressile pood@sasipea.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Vastavalt Tarbijakaitseameti juhistele ei kehti tagastamisõigus toodetele mida ei saa hügieenilistel põhjustel tagastada (nagu keha-, käte-, juuksehooldus-, nahakosmeetika). Tagastatavad tooted peaksid olema kasutamata ja pakend terve ja kahjustamata.

Juhul kui osutub möödapääsmatuks, et Klient peab kauba enda kulul tagasi saatma, hüvitatakse Kliendile  tagastatava kauba maksumus koos saatmiskuluga hiljemalt 14 päeva jooksul alates toote tagastamise avalduse kättesaamisest.

Lisaks ei kehti 14-päevane taganemisõigus kaubale, kui:

  • toode on valmistatud arvestades konkreetse Kliendi isiklikke vajadusi;
  • toode on valmistatud Kliendi esitatud tingimuste kohaselt;
  • toode on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga, nii et neid ei saa enam teineteisest eraldada;
  • toodet on kasutatud majandus- ja kutsetegevuse eesmärgil;
  • rikke on põhjustanud seadme vale kasutamine (juhendi järgimata jätmine);
  • seadet on kasutatud sobimatu voolupingega;
  • tootel on mehaanilised vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu);
  • tegemist on seadme normaalse kulumise ning vigade korral, mis ei halvenda seadme väärtust ega kasutust;
  • seadet on parandanud maaletooja poolt mittevolitatud hooldaja.

Kui selgub, et Klient ei ole saanud tellitud toodet, kaup ei vasta veebipoes olevale kirjeldusele või tootel ilmneb viga, siis ei pea Klient tegema taganemisavaldust 14 päeva jooksul, vaid võib kasutada seadusest tulenevat pretensiooni esitamise õigust.

6.     Lõppsätted

Tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi proovivad pooled lahendada eelkõige läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on mõlemal poolel õigus pöörduda tarbijakaitseametisse või kohtusse.

Tingimustele ning müügilepingule kohaldatakse Eesti Vabariigi seadusandlust. Kui Tingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas Tingimuste ega müügilepingu kehtivust. Tühine säte asendatakse õiguspärase sättega, mis on tühisele sättele õiguslikult ja majanduslikult kõige lähedasem.

7.     Vääramatu jõud

Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole ees ning tema käitumist ei loeta käesolevate Tingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteteostamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteteostamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole kontrolli all (vääramatu jõud).