Philip Martin’si tooted on loodud bioloogilist päritolu taimsetest koostisosadest, et pakkuda tugevat efektiivsust ja maksimaalset tähelepanu kõigile meie klientidele, koostööpartneritele ja ümbritsevale keskkonnale.

Philip Martin’si sensoorsed kogemused muudavad iga hoolduse eriliseks hetkeks, mis tagab maksimaalse kvaliteedi ilma meie uskumusi kahjustamata.

01. BIO-ORGAANILINE

Tasakaal looduse ja teaduse vahel uuenduslikes, patenteeritud ja sertifitseeritud taimevalemites. Looduslikud ja aktiivsed koostisosad, mida otsitakse toote jõudluse tagamiseks.

02. ROHELINE

Biosobivus, austus keskkonna vastu ja sotsiaalne vastutus on loonud täiusliku kombinatsiooni bio-orgaaniliste aktiivsete koostisosade ja rohelise keemia vahel. Liit, mis muudab iga toote tõhusaks, ilma mürgiseid aineid kasutamata.

03. SENSOORNE

Philip Martin’si heaolu on teekond, mille käigus maitsed, lõhnad ja muud aistingud viivad inimese unistama ja kordumatuid hetki uuesti läbi elama. Sellest saadav nauding on ettevõtte loomingu hing.

04. LUKSUSLIK

See emotsioone rikastav hetk, kui vaatad uhkusega peeglisse ja tunned oma keha ja vaimu heaolu: Philip Martin’s viib luksuseni, mis on meile igaühele omane, koos erinevate variatsioonidega.

05. EKSLUSIIVNE

See ei ole lihtsalt toode, vaid süsteem, mis hõlmab endas evolutsiooni, kasvu, pädevust, oskusi kaasahaaraval viisil ja seda tugeva iseloomuga.

Philip Martin’s on loodud selleks, et muuta iga tee kordumatuks.

kogu tõde KOOSTISOSAD

Tänapäeval peame rääkima inimesest, keda nähakse visioonina – inimese, elemendi, loodusena. Iga ettevõte peab võtma inimest tervikuna oma isiksuse, kogemuste ja pühendumustega. Philip Martin’sile pühendumine tähendab õige kompromissi andmist ja tõe rääkimist. Täiesti orgaanilist toodet pole olemas kuna seda tuleb siiski säilitada, on oluline valida rohelise keemiaga kokkusobivad koostisained. Kombinatsioon, mis võimaldab saada tõhusat ja tulemuslikku toodet. Tõe rääkimine tähendab enda tugevdamist ja kliendile millegi tõese andmist – head enesetunnet pakkuvat toodet.

Philip Martin's
PlayPlay

Videos räägib Philip Martin’si asutaja Mauro Trimigliozzi ettevõtte tõdemustest.

Philip Martin's
PlayPlay

Philip Martin tõi heaolule pühendatud toodete valikusse uuenduslikkuse, kindlustunde ja ohutuse. Ilma keemilisi, mürgiseid ja kahjulikke komponente kasutamata on toodetel ohutud ja tõhusad koostisained.