Moroccanoil – Iisraeli juuksehooldus kosmeetika mis on loodud argaaniaõli baasil. Tõestatud efektiivsus tänu millele muutus bränd hetkega ülemaailma kuulsaks. Eduvõtmeks on sarja innovaatiline koostisevalem, mis annab juustele loomuliku pehmuse ja läike, parandades nende tervist iga kasutuskorraga. Moroccanoil tooted on rikastatud antioksüdantidega ja sügavuti toitvate koostisosadega, omavad täiuslikku kvaliteeti ja garanteerivad hetkega nähtava tulemuse. Tootesarjal on valik taastavatest, niisutavatest ja modelleerivatest toodetest kõikidele juuksetüüpidele. Professionaalne sari Maroccanoil on saadaval ainult kõrgklassi ilusalongides ja iluvaldkonna ettevõtetes.

Juuste tervise usaldavad Moroccanoil kätesse autoriteetsed ilueksperdid ja paljud kuulsused, nende hulka kuuluvad Jennyfer Lopez, Scarlett Johansson, Renee Zellweger, Katy Perry, Eva Longoria, Keira Knightley, Rosie Huntington-Whiteley ja paljud teised. Revolutsioon juuksehooldusvahendite valdkonnas Moroccanoil’ilt. Kõikide Moroccanoil toodete märksõnaks on argaaniaõli – üks haruldasemaid õlisid maailmas. See on hinnatud just juuksehoolduses oma intensiivsete toitmisomaduste tõttu, lisaks annab juustele tugeva läike ning hoiab ära juuste tuhmumise ning murdumise. Just need eksklusiivsed omadused võitsid Moroccanoili loojate tähelepanu, kui nad avastasid Iisraeli 2006. aastal.Otsustanud jagada argaaniaõli unikaalseid omadusi naistele üle kogu maailma, Carmen ja Ofer Tal registreerisid ettevõtte Ameerika Ühendriikides ning töötasid välja valmistoote valemi. Sarja pioneeriks sai taastav vahend juustele argaaniaõli baasil, mis imendub kergelt ja elustab juukseid muutes need sõnakuulelikuks. Hetkega nähtav tulemus tõstis Moroccanoil sarja iluvaldkonna liidripositsioonile Ameerika Ühendriikides: tooteid hakati kasutama glamuursete ajakirjade kaanepildistamistel, “Oscar”, “Grammy” ja “Kuldgloobuse” tseremooniatel ning MTV muusikaauhindade jagamisel.

Moroccanoil sarja kvaliteedigarantii Moroccanoil pöörab erilist tähelepanu oma toodete kaitsmisele võltsimise eest – originaalsuse garantiiks on unikaalne tootekood igal tootepakendil. Tootekoodi järgi on võimalik väga täpselt jälgida toote liikuvust ja müüki, tootjast lõpptarbijani. Professionaalne juuksekosmeetika sari ei ole saadaval poodides, seda võivad müüa ainult ilusalongid ja juuksespetsialistid kellel on teadmised ning kogemus konsulteerimiseks ja õigete kasutusjuhiste edasiandmiseks.

 

Terved juuksed – see on Moroccanoil töö tulemus!