Detsembrikuu toob Sasipea salongi uuendused!

Sasipea tiimil on hea uudis: alates detsembrist saame pakkuda veel paremaid tooteid, hooldusi ja juuksevärviteenust. Philip Martinsi heaolule pühendatud uuenduslikud, kindlustunnet ja ohutust pakkuvad tooted on keemia ja igasugu kahjulike ainete vabad. Tooted sisaldavad sõstra-, mustika-, maracuja-, draakonivilja-, virsiku- ja apelsiniekstrakti. Omadustelt on tooted peanahka rahustavad, juust tugevdavad, niisutavad, läiget andvad.

Philip Martinsi püsivärvi plussid
Ei sisalda ammoniaaki: ei tekita kibelust, peanaha tundlikkust.
Läikiv lõpptulemus: tänu looduslikele aktiivsetele koostisosadele  ja kvaliteetsetele pigmentidele.
Kiire, täpne ja väiksema kogusega värvi pealekandmine:  tänu suurepärasele värvikoostisele
Ei mingeid kunstlikke värvaineid: kaitstud on peanaha loomulik tasakaal.
Ei sisalda resorcinooli ja PPD (värvained, mis võivad allergilisi reaktsioone põhjustada)

Philip Martin’s on loodud selleks, et  pakkuda kliendile ohutust ja kindlustunnet.   Infot sellelt lingilt https://sasipea.ee/philip-martins/

Sasipea kliendid on juba kindlasti märganud, et stilisti ametinimetuse  asemel on tekkinud meisterjuuksuri ametinimetus. Detsembris lisandub uus ametinimetus – esindusjuuksur.

Sasipea salongi ametinimetused on järgmised:
Praktikant, kes on koolis õppiv noor, on tööl koos juhendajaga.
Nooremjuuksur kes on juuksuri karjääri alguses ja on läbinud tase 4 kutseõppe.
Juuksur, kes on suurema tööstaažiga on heade käeliste oskustega ning oskab klienti nõustada teenuste valikul.
Meisterjuuksur
 kes on väga heade käeliste oskustega ning läbinud tunnustatud erialaseid koolitusi välismaal. Väga head teadmised juuksestilistikast, värvitehnoloogiast. Läbinud meisterjuuksuri tasemeõppe. Juhendab salongis praktikante.
Esindusjuuksur on läbinud meisterjuuksuri tasemeõppe, läbinud mitmeid väliskoolitusi, on koolitaja/juhendaja, omab või omandab Tartu Ülikoolis kutseõpetaja eriala.

Seoses uue brändi ja parema teenuse pakkumisega oleme vaadanud üle oma hinnakirja. Uue hinnakirjaga, mis hakkab kehtima 01.12.2023 saate tutvuda Sasipea kodulehelt teenused ja hinnad (https://sasipea.ee/teenused-ja-hinnad/).

Detsembrikuu keskel teeme ühe põneva koostöö Tartu Rakendusliku Kolledžiga,  nimelt tuleb Sasipea salongi stažeerima juuksurite kutseõpetaja Katrin Kründvald,  kelle juhendamisel on õpilased saavutanud kõrgeid kohti  Noore Meistri võistlustel. Katrin on muljet avaldavate teadmistega värvitehnoloogias ja juuksurivaldkonnas, kuid mis veel tähtsam – ta hoiab end kursis juuksurimaailmas toimuvaga nii Eestis kui ka väljaspool kodumaad.

Ole ehe !