Sasipea juuksurite TOP15Sasipea juuksurite lemmiktooted.

Moroccanoil smoothing šampoon Minu vaieldamatu lemmikšampoon väga lihtsatel põhjustel.

Esiteks niisutab see minu kahuseid juukseid piisavalt, et neid oleks hiljem lihtsa vaevaga võimalik sirgeks saada. Teiseks on minu jaoks juuste pesemine tänu nende tihedusele suur ettevõtmine, kuid šampoon hoiab mu juukseid pikemalt puhtana. Ning kolmandaks meeldib, et õiget kogust doseerides, kestab mu lemmik veelgi kauem.

Moroccanoil hydration šampoon Minu isiklik number 1 toode!

Kui sinu juuksed vajavad niisutust, siis see on selleks just õige toode. Šhampoon sisaldab taastavaid toitaineid ja argaaniõli ning annab juustele ka ilusa läike.

Moroccanoil TreatmentTänu sellele tootele on Sasipea Salongis just Moroccanoil tooted.

Austraalias töötates avastasin Moroccanoil Treatment õli ja olen sellest ikka võlutud. Õli, mis imendub kohaselt, täites juuksekarva sees tekkinud lõhed. Juuksed, mis on kaotanud oma läike, hakkavad koheselt särama. Saan Treatment õli kasutada nii palsami asemel, teiste toodetega koos ja viimistlustootena. Õli, mis tõesti toimib!

 

La Biosthetique Essence De Proteine 2-faasiline pähejäätav spreipalsam.

See sprei on minu isiklik lemmik, kuna peale ujumist pole mahti mahapestava palsamiga jännata. Spreid kasutades saavutan kiiresti hea kammitavuse. Hea vahend päev – kaks peale peapesu juukseotsi värskendada ja staatilist elektrit eemaldada. Eriti hommikuti, kui olen just tõusnud ja pean taas hea välja nägema.

Moroccanoil hydrating conditioner

Palsam, mis tekitab tunde, nagu oleksid just läbinud juuste süvahoolduse. Juuksed jäävad siidised ja pehmed.

 

 

La Biosthetique Protection cheveux complexe – PCC

Uus toode La Biosthetique-lt. Hooldus stressis ja kahjustatud juustele. Kaitseb keemilise töötluse ajal ja peale keemilist töötlust. Taastab sära, läike, siidisuse ja annab suurepärase volüümi. Parandab ja taastab karva struktuuri. Ideaalne toode blondeeritud juustele.

 

La Biosthetique Heat Protector/kuumakaitse spei

Mina isiklikult oma juukseid väga palju ei kuumtöötle, kuid kui tuleb tahtmine sirgendajaga veidi vallatleda oma kahupea kallal, siis eelistan juukseid õigesti hooldada. Eelistan selle toote puhul siidist tulemust ning kasutusmugavust.

Moroccanoil treatment light

Õli, mis teeb ka kõige kuivemad juuksed pehmeks ja siidiseks. Kasutan seda õli põhiliselt iga kliendi juuste viimistlemisel.

 

La Biosthetique Cream Clay

Modelleerimispasta, mis sobib ka õhukestele juustele. Siidjalt mati tekstuuriga. Lisab vormi ja hoiakut. Ei tee juukseid raskeks. Ideaalne meeste soengu viimistlemiseks.

Moroccanoil Curl control mousseVaht lokkide kontrollimiseks.

 Minu juus on loomult kahune, vahel ma isegi naudin seda ja tahan sellest kahust lokke välja meelitada. Selleks kasutan vahtu, mida on kerge kanda rätikukuivadesse juustesse, neid kergelt muljudes. Selliselt saavutan defineerituma lainelise juukse, mida päeva jooksul sama vahuga kerge värskendada. Looks like Sasipea.

La Biosthetique Formule juukselakk

Juukselakk, mis annab tugeva hoiaku, aga samas jätab juuksed liikuvaks ja annab neile ilusa läike. Selle lakiga on võimalik vajadusel soengut muuta, kuna lakk ei jäta juustesse kleepuvat jälge.

La Biosthetique Molding spray

On huvitav toode, mis sarnaneb juukselakile, kuid on sellest veel parem. Inimesele, kes vajab seda väärtuslikku ühte minutit soengu kujundamiseks peale Molding spray-d kasutades. Võiks öelda, et elastne juukselakk. Soengud saab hõlpsasti värskendada ja ümber kujundada. Tugeva hoiakuga, kuid saab kergesti välja kammida.

Moroccanoil smoothing palsam

See palsam on toode, milleta minu juuksed hakkama ei saa, kui ma just ei soovi kahupea olla. See teeb kõige parema pai, muutes mu juuksed siledaks, läikivaks ja kergesti töödeldavaks. Seda viimast hindan isiklikult kõige rohkem.

La biosthetique volumizing lotion

Toode, mida kasutan föönisoengu tegemiseks. Annab juustele volüümi, on antistaatiline ja sisaldab hooldavat kompleksi. Sprei on väga mõnusa ja kerge lõhnaga.

Moroccanoil Smoothing Lotion

Lemmiktoode, kuna saan kindel olla, et tulemuseks on siledad ja kergesti sätitavad juuksed. Parandab juuste kammitavust ja lisaks sellele kaitseb niiskusmõjude eest.

-20%Laost otsas
Smoothing-Lotion (1)