Fortuuna 23, Tartu
+372 54 560 560

Ostukorv

Vitalite Express Cheveux – Kahefaasiline kaitsev taastav sprei-palsam 150 ml

18.00

Vetthülgav hooldav palsamsprei UV-kaitsega.
Kombineeritud toimesüsteem intensiivse hooldusfaasi ja UV-kaitsega.
Mitte mahapestav.

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 120104 Kategooriad: ,

Kirjeldus

PÄIKESEKAITSE JA HOOLDUS JUUSTELE
Кaunid terved juuksed vaatamata päikesele, merele,rannaliivale ja puhkusele!
UV-kaitsega hooldus päikesvõtu ajal ja peale päikesevõttu. Intensiivne hooldus ennetab päikeskahjustusi ja poorsuse teket. Suvekuudel saavad meie juuksed suhteliselt suure UV kiirguse koormuse, kuna viibime pikemat aega õues intensiivse päikese käes . Puhkuse ajal lisandub sellele ka meresoola ja kloorivee mõju.
Pleegivad ja kuivavad nii naturaalsed, kui ka värvitud juuksed. Kutiikuli kahjusteused, juukste kvaliteedi muutused-läike kadu,karedus, halb kammitavus ja elastsuse kadu. La Biosthetique´i SOLEIL tooteliin oma uusimate teaduslike uuringute tulemustega pakub laiaspektrilist kaitset otsese ja kaudse uv-kiirguse kahjuliku mõju eest.
Efektiivsed veekindlad filtrid neelavad ja neutraliseerivad UVA ja UVB kiiri. Päevalilleekstrakti polüfenoolid neutraliseerivad päikesekiirguse poolt aktiveeritud vabad radikaalid.
Juuksed on itnsiivselt kaitstud pleekimise ja poorsuse tekke eest ja sisemine struktuur on kaitstud kahjustuste tekke eest. Sool ja kloor neutraliseeritakse ja kahjustused saavad parandatud. Õrn suvine aroom hellitab Teid ja teie juukseid!

Lisainfo

Kaal 150 g
Bränd

Laos (saab järeltellida)

Product added successful
Don`t copy text!