Fortuuna 23, Tartu
+372 54 560 560

Ostukorv

Restorative Hair Mask – Taastav juuksemask

55.00

Taastav juuksemask on hädavajalik juustele, mis on nõrgad, kahjustatud või värvitud. Juuksemaski elustav toime parandab 5-7 minutiga juuksed, mis vajavad ravi.

Laos

Tootekood: 729001521141 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Taastav juuksemask on kõrgetoimeline toode, mis on rikastatud argaaniaõliga ja proteiiniga, et tugevdada ja taastada juust, mis on keemilise töötlemisega või kuumusega kahjustatud. Taastav juuksemask aitab proteiinil nõrgenenud juuksejuurde tagasi imenduda nii, et juuksed muutuvad tugevamaks ja ilusamaks kui enne.

Lisainfo

Kaal 250 g
Bränd

Kategooria

Juuste olukord/struktuur

, ,

Kasutusjuhend

Kandke paras kogus juuksemaski rätikukuivadesse juustesse ja kammige läbi, et toode jaguneks ühtlaselt. Lubage juuksemaskil 5-7 minutit imenduda. Nagu kõikide Moroccanoil juuksemaskide puhul- ei vaja ka see juuksemask soojust. Loputage korralikult. Taastav juuksemask on tugevalt juukse sisemist struktuuri parandav mask ja selle maski peab pärast kinnitama palsamiga. Kasutage juuksemaski alguses üks kord nädalas. Hiljem kasutage juuksemaski harvem, kuni juukse tervis on taastunud.

Tihedate ja karmide juuste puhul kombineerige umbes 1 tl Moroccanoil Treatment´i taastava juuksemaskiga, et saada lisaläiget ja elastsust.

Laos

Product added successful
Don`t copy text!