Fortuuna 23, Tartu

+372 54 560 560

Ostukorv

Moroccanoil Treatment Light – Juukseõli kergema koostisega

16.0046.00

Kergem koostis
Anna juustele suurepärase läike ja pehmuse
Tugevdab nõrgenenud ja elutuid juukseid
Suurendab juuste elastsust
Kaitseb UV kiirguse eest
Võib kanda niisketele kui ka kuivadele juustele
Vähendab juuste kuivamist kuni 40%
Muudab juuksed sõnakuulelikuks
Muudab juuksed kergesti kammitavaks
Kaitseb termiliste mõjude eest

Clear
Tootekood: - Kategooriad: , , , , ,

Kirjeldus

Moroccanoil Õli on ilufenomen, mis tagab Teile just nimelt sellised juuksed. Moroccanoil Õli on mitmekülgne, toitev ja jääkidevaba õli. Seda võib kasutada juuksepalsamina, viimistlusvahendina või lõppviimistlusena. Seda toodet võib kasutada koos teiste toodetega ja see kiirendab juuste kuivamise aega, samal ajal juukseid kogu aeg hooldades.

Moroccanoil Treatment muudab juukseid nii põhjalikult, sest selle toote tootmisel on kasutatud valemit, mis toob tagasi kaotatud proteiinid ja jõu; rasvhapped, omega-3 õlid ja vitamiinid läike saavutamiseks; antioksüdandid kaitseks. Õli imendub koheselt ja täidab juuksekarvas augud, mis on tekkinud kuumusega, juuste koolutamisega ja keskkonna kahjulike mõjude tagajärjel. Juuksed muutuvad habrastest ja katkistest tugevateks ja paindlikuks. Karedatest ja säbrulistest briljantselt läikivateks, siledateks ja kontrollitavateks – täiuslik algus vaevatuks stiliseerimiseks.

Lisainfo

Kaal -
Bränd

Juuste olukord/struktuur

,

Kategooria

,

Kasutusjuhend

Kuna šampoon kasutab konsentreeritud, vett-armastavat valemit, siis alustage rohke veega, et muuta šampoon vahutavaks. Vajadusel lisage šampoonile  veel vett. Masseerige šampoon juustesse ja peanahale. Loputage ja alustage palsamiga.

Clear
Don`t copy text!