Fortuuna 23, Tartu
+372 54 560 560

Ostukorv

soodushind

Moroccanoil Treatment Light – Juukseõli kergema koostisega

16.0039.10

Kergem koostis
Anna juustele suurepärase läike ja pehmuse
Tugevdab nõrgenenud ja elutuid juukseid
Suurendab juuste elastsust
Kaitseb UV kiirguse eest
Võib kanda niisketele kui ka kuivadele juustele
Vähendab juuste kuivamist kuni 40%
Muudab juuksed sõnakuulelikuks
Muudab juuksed kergesti kammitavaks
Kaitseb termiliste mõjude eest

Clear
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Moroccanoil Õli on ilufenomen, mis tagab Teile just nimelt sellised juuksed. Moroccanoil Õli on mitmekülgne, toitev ja jääkidevaba õli. Seda võib kasutada juuksepalsamina, viimistlusvahendina või lõppviimistlusena. Seda toodet võib kasutada koos teiste toodetega ja see kiirendab juuste kuivamise aega, samal ajal juukseid kogu aeg hooldades.

Moroccanoil Treatment muudab juukseid nii põhjalikult, sest selle toote tootmisel on kasutatud valemit, mis toob tagasi kaotatud proteiinid ja jõu; rasvhapped, omega-3 õlid ja vitamiinid läike saavutamiseks; antioksüdandid kaitseks. Õli imendub koheselt ja täidab juuksekarvas augud, mis on tekkinud kuumusega, juuste koolutamisega ja keskkonna kahjulike mõjude tagajärjel. Juuksed muutuvad habrastest ja katkistest tugevateks ja paindlikuks. Karedatest ja säbrulistest briljantselt läikivateks, siledateks ja kontrollitavateks – täiuslik algus vaevatuks stiliseerimiseks.

Lisainfo

Kaal -
Bränd

Juuste olukord/struktuur

,

Kategooria

,

Kasutusjuhend

Kandke väike kogus vahendit puhastele, rätiku-kuivadele juustele. Alusta juuste keskosast kuni juusteotsteni. Ärge kandke pealaele ja juuksejuurele. Kuivatage juuksed fööniga või laske õhu käes kuivada. Moroccanoil Õli võib kanda ka kuivadele juustele- pärast fööniga kuivatamist, et taltsutada lendlevaid juuksekarvu ja niisutada kuivasid juukseotsi veelgi enam. Enne juuste värvimist, kandke 2-5 või enam pumbatäit, sõltuvalt juuste tüübist, otse kuivadele juustele, et ühtlustada poorsust ja et võimaldada värvi kandmist veel ühtlasemalt. 1-1,5 korgitäit (5ml) võiks lisada ükskõik mis värvisegule, et saavutada täiuslik kaitse, läige ja maksimaalne värvi imendumine.

Sulle võib meeldida ka…

Clear
Product added successful
Don`t copy text!