Fortuuna 23, Tartu

+372 54 560 560

Mini Cart

HOMME on nutikalt välja töötatud hoolduskontseptsioon, mis rajaneb uusimatel teadusuuringute tulemustel, mis on täpselt meeste naha vajaduste järgi kohandatud. Cell-Energizer, Hydro-Protect Complex ja 3D kaitsekilp üheskoos. Elavdav mineraalide kompleks aktiveerib energia igas rakus ning transpordib energia koos hapnikuga rakkude keskele mitokondrisse, nii et käivitub raku hingamine ja taastamine.

HAIR BEARD BODY WASH pesemisvahendiga võib juukseid iga päev pesta?
Tänu 24-tunnisele niiskust siduvatele omadustele sobib ideaalselt kõikidele. Peast jalatallani, eriti soovitame meestele, kes käib tihti duši all. Õrnad taimsed pindaktiivsed ained puhastavad nahka ilma seda kuivatamata.

Mida suudab HAIR & SCALP LOTION?
See on juuksekasvusoodustav vahend paksudele juustele, mis aitab vältida juuste väljalangemist. Juustele elujõudu ja energiat lisades. Juukseid ja peanahka kosutav, jahutav, värskendav. Hüpoallergeenne.

HAIR BEARD BODY WASH

18.00Loe edasi

Kolm ühes. Sobib nii kehale, juustele kui ka habemele. Sobib väga hästi ka neile kes käivad tihti duši all – ei kuivata nahka. Hooldab ja muudab juuksed kohevaks. Habemekarvad tunduvad pehmed. 200 ml tuub

 

HAIR & SCALP LOTION

17.00Loe edasi

Stimuleerib peanahka, soodustades juuksekasvu ja muutes juuksed paksemaks. Jahutav ja värskendav toime. Hüpoallergeenne. Kandke pärast šampooniga pesemist peanahale ja masseerige sisse. 150 ml pudel.

DEODORANT SPRAY

14.00Loe edasi

Tänu antiperspirandi toimele kuivemad kaenlaalused, aeglustab lõhna tekitavate bakterite kasvu. Ei avalda kahjulikku mõju naha mikrofloorale. Pihustage pärast duši all käimist 1-2 vajutust üks kord päevas. Mitte kasutada värskelt raseeritud nahal.

AFTER SHAVE, FACE & BEARD CARE

15.00Loe edasi

3/1 hooldus nõudlikule nahale. Muudab väsinud naha uuesti elujõuliseks. Laeb raku akut. Biomimeetiline kaitsekiht nahale ja juustele. Pehme nahk, pehmed habemekarvad. Kasutage kaks korda päevas. 75 ml tuub

Mis on peamine asi AFTER SHAVE FACE & BEARD CARE raseerimisjärgses näo- ja habemehooldustootes?
See hooldustoode on tõeline imede meister, kus üks toode tegeleb meeste kolme vajadusega, säästes aega ja raha: Elavdavad mineraalid aeglustavad naha vananemist. Nahk näeb välja värske ja elujõuline.
Punase mere vetikad kaitsevad nahka pärast raseerimist kuivamise eest ning leevendavad punetust.
Habe näeb välja ühtlasem, paksem, pehmem ning ka habeme all olev nahk on hooldatud.

Mis muudab uue raseerimisgeeli nii meeldivaks?
Teiste raseerimisvahtudega võrreldes vahutab HOMME raseerimisgeel vaid veidi, nii et habemekarvad on raseerimise ajal nähtavad ega ole üleni valge vahuga kaetud. See võimaldab habeme kontuure stiliseerimise käigus täpselt kujundada ning lihtsustab ka habemekarvade täielikku eemaldamist. Geeli kerge tekstuur tagab tera sujuva liikumise ning naturaalsed koostisained stabiliseerivad niiskuse nahas. Punase mere vetikatest ja toitvatest mikrovetikatest koosnev toimeainete kompleks moodustab nahale ja juustele kaitsekilbi, muutes naha sametiseks ja seda isegi pärast raseerimist.

SHAVING GEL

16.00Loe edasi

Mõeldud eriti meestele, kellel on tundlik nahk ja kes vajavad raseerimisel punetuse vältimiseks erilist kaitset. Tagab tera laitmatu liikumise nahal. Regulaarsel kasutamisel vähendab raseerimisel tekkivat ärritust. Karva struktuur muutub ühtlasemaks. 150 ml tuub

POWDER WAX

20.00Loe edasi

Nähtamatu, kaalutu, igapäevane hoolitsetud välimus. Püsib 24 tundi ilma kleepumata. Tõstab õhukesed juuksed kohe kõrgemaks ning lisab kohevust, struktuuri ja tekstuuri. Raputage puuder säästlikult kuivadele juustele. 14 g purk

FIBER PASTE

15.00Loe edasi

Painduv, elastne püsivus ilma kleepumata. Juuksed jäävad painduvaks ning neid saab uuesti vormida, kuna pasta ei muutu kõvaks. Jaotage kuivadele või kergelt niisketele juustele. Võib kasutada ka habeme ja vuntside vormimiseks. 100 ml tuub.

 

STYLING GEL

13.00Loe edasi

Kindel püsivus. Juuste loomulik sära. Niisutav juuksegeel. Lihtne välja kammida. 100 ml tuub.

 

Don`t copy text!