Fortuuna 5, Tartu
+372 54 560 560

Ostukorv

Conditionneur Protection Couleur CRYSTAL.07 – Juuksepalsam külma tooniga blondile. 150ml

19.00

Taastav palsam värskendab külma tooni, neutraliseerib kollase.
Värvikaitse ja UV-peegelduse kompleksid.
Sobib igapäevaseks kasutamiseks.

Laos

Tootekood: 120123 Kategooria:

Kirjeldus

KAITSVAD JA TAASTAVAD TOOTED VÄRVITUD JUUSTELE
Iga naise jaoks on olemas juustetooni varjundid, mis sobivad just tema naha ja silmade värviga. Kui värvitud juuksed siiski kaotavad oma vaimustava helgi, elujõulise sära ja läike, siis kaob ka nende võlu, andes teed matile ükskõiksusele.
Värvi intensiivsuse kadu on seotud mõnede mehaaniliste põhjustega nagu näiteks kammi või harjaga juuste kammimine, fööniga kuivatamine, aga ennekõike ultravioletse valguse mõjuga, mida juuksed päeva jooksul paratamatult peavad taluma. Juuste pesemine neile sobimatu šampooniga võib samuti põhjustada värvi ja läike kadumist. Kõige selle vältimiseks töötas LA BIOSTHETIQUE välja hooldussarja värvi kaitsmiseks, mis on suunatud just värvitud juuste vajadustele: PROTECTION COULEUR, PROTECTION COULEUR BRUNETTE ja PROTECTION COULEUR BLOND

Seejuures ei oma mingit tähtsust, kas teie juuksed on toonitud, värvitud või täiesti loomulikud. Tootesari sisaldab üliefektiivset värvikaitsekompleksi, mis tagab hoolduse tungides sügavale juustesse, kõrvaldades sealsed kahjustused ja neutraliseerides vabad radikaalid. Lisaks annab see tänu spetsiaalsele ultraviolettkiiri neelavale polümeerile kaitse päikese pleegitava toime eest.

Lisainfo

Kaal 150 g
Bränd

La Biosthetique Paris

Juuste olukord/struktuur

värvitud/blondeeritud

Kategooria

juuksetüve hooldus

Laos

Product added successful
Don`t copy text!